Ben Bu Cihana Sığmazam 24.bölüm fragmanı: Olayın seyrini değiştirecek karar! Seçim yaptı

Heyecanın ardı arkasının kesilmediği Ben Bu Cihana Sığmazam 24.bölüm fragmanında tüm dengeleri altüst edecek bir gelişme yaşandı. Sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan Cezayir ile Leyla’nın nikahının kıyılması şok etkisi meydana getirdi. Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanında Cezayir’in Leyla ile bir ömür boyu beraberliğe adım attığını gören Firuze ise tarifsiz bir hüsrana uğradı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Firuze ‘Cezayir gözümün içine baka baka Leyla’yı sevdiğini haykırdı’ diyerek yaşadığı hayal kırıklığını dile getirdi. Diğer taraftan Firuze’yi teselli etmeye çalışan halasının, ‘Cezayir’in kalbi sensin, aklıysa Leyla’ çıkışı ortalığı salladı. 20 Eylül tarihinden beri ATV ekranında varlık gösteren Güzel Adamlar Medya imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam 24.bölümüyle tarihinde saat 20:00’da ATV’de dizi tutkunlarıyla buluşacak.

Cezayir, kendi mekanından Tatavlalı ve Tito tarafından kaçırılan Bassilius’u yakalamak için peşlerine düşer. Çünkü hala Kayıkçı’yla ilgili en ufak bir bilgiye ulaşamamıştır. Daha fazla düşman kazanmak istemeyen Tatavlalı ise Bassilius’un kaçışını organize eder. Cezayir ekibiyle, Tatavlalı ve Bassilius’un izini bulur.

Cezayir, Orhan’ın ölümüyle suçlanan Leyla’nın ağır bir ceza alması için çabalayan Tatavlalı’ya karşılık, Orhan’ın hayatta olma ihtimalini düşünür ve ona göre hareket almaya başlar.

Leyla tecritte umutsuz bir halde yargılanmayı beklerken Firuze, Leyla’yı ziyarete gelir. Leyla içinde bulunduğu durumdan kurtulamayacağını düşünerek Firuze’den önemli bir dilekte bulunur.

Firuze’nin, çalıştığı hastanenin yönetimiyle yaşadığı bazı sorunlar, kariyerini bitirme noktasına getirir. Oğlu Sait’in Cezayir’le girilen bir çatışmada öldüğünü öğrenen Sabit, eski hesabı kapatmak için Cezayir’i en hassas yerinden vurmak için harekete geçer.

Azamet ve Melike ise gözlerden uzak bir yerde, hayatlarıyla ilgili aldıkları ciddi bir kararı uygulamaya geçirir. Cezayir, Bassilius’u yeniden ele geçirebilecek mi? Orhan’ın yaşadığını düşünen Cezayir’in tahmini doğru çıkacak mı? Firuze’nin kariyerinde nasıl bir değişim olacak? Sabit’in Cezayir’le ilgili intikam planı nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir