Bu Altcoin İçin 100x Beklentisi: Balinalar Hücum Etti!

Geçen hafta sonu, Bitcoin fiyatı 28.000 doların üzerine çıkarak tüm kripto alanını yükseltti. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin, küçük bir düzeltmeden geçse de, güçlü bir yükseliş eğiliminin yeniden canlandığını görebiliyoruz. Bitcoin fiyatındaki yükseliş ise altcoin fiyatlarını derinden etkiliyor. BTC’deki yükselişin etkisi, altcoin’lerin yeşil tahtada işlem görmesi ile açığa çıkıyor. Ayrıca büyük yatırımcılar da bazı altcoin’lere odaklanmış gibi duruyor. En son verilere göre balinalar, odaklarını Chainlink’e (LINK) çevirdi. İşte detaylar…

Balinaların odağında bu altcoin projeleri var

Traderlar odaklarını en büyük altcoinlerden biri olan Chainlink’e kaydırdı. LINK fiyatı geçen hafta yüzde 25’ten fazla arttı ve bazı analistlere göre bu da yakın gelecekte en iyi “100x” yapabilecek cevherlerden biri olma olasılığını gösteriyor. Altcoin fiyatı ivme kazanırken, balinalar yaklaşan yükselişin kokusunu alıyor. Bu nedenle, coin adresleri 18,5 milyon dolardan fazla değere sahip 2 milyondan fazla LINK tokenını biriktiren bir artışa tanık olunuyor.

En büyük 30 adres, dolaşımdaki tüm arzın yaklaşık yüzde 1’ini elinde tutan balinalara atıfta bulunabilecek büyük miktarlarda LINK tutuyor. Sağlıklı bir balina birikimi, yaklaşan yükseliş eğilimini işaret eden bir yükseliş göstergesi olarak kabul edilir. Bu nedenle, piyasa katılımcılarını daha fazla atlamaya ve biriktirmeye zorlayabilir. LINK fiyatı bir süredir önceden belirlenmiş bir aralıkta sert bir şekilde konsolide oluyor ve yakın zamanda bir toparlanma ile fiyatın 7,89 dolarlık ara zirvelerin üzerine çıkacağına inanılıyor.

LINK 10 aydır görmediği seviyelere ulaşabilir mi?

Diğer yandan RSI yükseliyor ve satın alma hacmi yoğun bir şekilde biriktiği için 9 doların üzerine çıkması bekleniyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Blockchain’lerin oracle’ı olarak adlandırılan Chainlink, analistlere göre; kripto alanındaki 100x mücevherden biri olabileceğini gösteriyor. Olası yükseliş, fiyatı son 10 aydır ulaşamadığı 2 haneli rakamın üzerine çıkarabilir.

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinden (ATH) yüzde 87,36 daha düşük olan LINK, son 30 günde yüzde 6.2’lik değer kaybı sağladı. Bu, esas olarak Bitcoin, ETH ve diğer coinler tarafından gösterilen eğilimin tersiydi. Bununla birlikte, token, son yedi gün içinde yüzde 9’luk bir artış oluşturduğu için aylık kayıp telafi edilebilir. LINK, fiyatına göre iyileşme gösterse de, hacmi son birkaç gündür gelgitlerle çekilmişti. Hacim, pazar güçlerinin bir göstergesi olarak hizmet eder. Artan hacim, bir ağdaki işlemlerde bir artışa işaret eder ve genellikle sağlıklı bir ağın işareti olarak görülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir