Adnan Oktar Sapkınlığının Zirvesi: Turnike Sistemi

Adnan Oktar Suç Örgütü, özellikle ‘140 Journos’ tarafından çekilen belgeselin ardından yine gündemin en önemli konularından biri. Türkiye tarihinin en karanlık yapılarından biri olan örgüt, özellikle cinsel sapkınlıklarıyla kan donduruyor. İstismar edilen kadınların ifadelerinde ortaya çıkan ‘Turnike Sistemi’ ise istismarın ne boyutta olduğunun açık bir ispatı niteliğinde.

‘Turnike Sistemi’ aslında Adnan Oktar’ın kendini reddeden kadınlardan intikam almak için kurguladığı en ‘aşağılık’ metodlardan biri.

Adnan Oktar’ın sapkın ideolojisine göre, kadınların kibrini ve enaniyet duygusunu yok etmenin tek yolu bu sözde ‘terbiye sistemi.’

Sözde sistem ayrıca Adnan Oktar’ın sadece kadınlara değil, videolarında gözüken yakışıklı erkeklere de kolayca nüfus etmesinin önemli bir yolu.

Sistemde kadınlar çeşitli yollarla tuzağa düşürülmesinin ardından ağır şekilde cinsel istismara uğruyor.

Örgütün istismar ettiği kadınların anlattığına göre, mağdurlar Adnan Oktar’ın yanına gönderilene kadar defalarca anal ve oral ilişkiye zorlanıyor.

Kadınlar ayrıca ‘dine hizmet‘ adında bazen gün içinde 20’den fazla erkekle cinsel ilişkiye girmek zorunda bırakılıyor.

Sözde sistemde başaktör ise ‘Kız Getirme İmamı’ olarak bilinen ve Adnan Oktar’dan sonra en yüksek cezayı alan Bora Yıldız.

Bora Yıldız’ın tuzağa düşürdüğü kadınlar, yine bizzat bu isim tarafından grup seks yapmaya alıştırılıyor.

Kadınların sürekli anal ve oral ilişkiye zorlanarak istismar edilmesinin temeli de yine bir Adnan Oktar fetvasına dayanıyor.

Adnan Oktar’a göre bunlar sindirim organı olduğu için (yani cinsel organ olmadıkları için) bu ilişkiler haram sayılmıyor.

Adnan Oktar, sözde sapkın sistemde kadınlara kurtuluşu da yine kendisi olarak sunuyor.

‘Turnike Sistemi’nde yüzlerce erkekle birlikte olmak zorunda bırakılan kadına isterse sadece Adnan Oktar’a hizmet edebileceği ve evinde yaşayabileceği teklifi götürülüyor.

Kadının bu teklifi kabul etmesi durumunda ise dini ayin havasında yapılan kabul töreniyle birlikte mağdur artık Turnike’nin değil ‘Kız Kardeşler Grubu’nun bir parçası oluyor.

Bu tarz içerikler ve daha fazlası için takip etmeyi ve Onedio uygulamasını indirmeyi unutmayınız! Buyrun yorumlara ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x