Galatasaray, Manchester United maçına hazır! Antrenmanda dikkat çeken Erden Timur detayı

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. maçında yarın evinde İngiliz ekibi Manchester United ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yağmur altında yaptığı antrenmanla tamamladı.

TAKTİK İDMAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Okan Buruk yönetiminde bir bölümü basına açık yapılan antrenman ısınma ve koşu çalışmaları ile başladı. Daha sonra iki gruba ayrılan futbolcular top kapma çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Manchester United maçının taktiği üzerinde duruldu.

ABDÜLKERİM İDMANDA YER ALDI

Antrenmanda sakatlığı bulunan Kolombiyalı savunma oyuncusu Davinson Sanchez yer almazken, Alanyaspor maçında sakatlığından dolayı oynamayan defans oyuncusu Abdülkerim Bardakcı ise antrenmana katıldı.

İDMAN ÖNCESİ MİNİ TOPLANTI

Antrenman öncesi idmanı izlemeye gelen Erden Timur, Teknik Direktör Okan Buruk ve son dönemde çıkış yakalayan Wilfred Zaha kısa bir toplantı gerçekleştirdiler.

ERDEN TİMUR YARDIMCI OLDU

Antrenmanı Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur da izledi. Bu sırada objektiflerden kaçmayan bir olay yaşandı.

Erden Timur, Teknik Direktör Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit Buruk’un soğuk havadan dolayı üşüyen kulaklarını eliyle kapatarak ısınmasına yardımcı oldu.

Erden Timur’un Ali Yiğit Buruk’un üşümemesi için montunun şapkasını kapattığı da gözlenirken, görüntüler idmana damga vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x