Popüler Analist Bu 2 Altcoin’i Seçti: Piyasanın En Güçlüleri!

Kripto para piyasası güçlü bir koşunun ardından geri çekilmeye başladı. Lider kripto para Bitcoin, sert düşüşle 36 bin doların altına geriledi. Lider altcoin Ethereum da 2 bin doların üstünde tutunmaya çalışıyor. Bu ortamda Solana ve THORChain gerilese de dirençleriyle dikkatleri çekiyor. Kripto analisti Ran Neuner, RUNE ve Solana’nın mevcut boğa piyasasındaki en iyi altcoin’ler olduğunu söylüyor.

Analist: RUNE, nihai boğa piyasası tokeni!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa son haftalardaki artışlarla moral buldu. Bununla birlikte, basın zamanında piyasa sert satışlara tanık oluyor. Buna rağmen Ran Neuner, RUNE’nin boğa koşusu başladığından beri önemli bir yükseliş gördüğünü belirtiyor. Analist, merkezi olmayan likidite protokolü THORChain’in yerel tokenı olan Rune’un yükseliş piyasasında iyi performans gösteren bir token olduğunu kaydediyor. Bu nedenle, onu “nihai boğa piyasası tokenı” olarak adlandırıyor.

Ran Neuner’e göre token şu anda piyasadaki en güçlü altcoinler’den biri. Analist, kripto piyasasının yeniden canlanmasının ardından RUNE’nin ticaret hacminin önemli ölçüde arttığını söyleyerek devam ediyor. Buna ek olarak Neuner, ticaret hacmindeki artışın, kullanıcıların kripto para birimlerini takas etmek için RUNE kullanmaya başlamasıyla geldiğini belirtiyor. Neuner, yükseliş eğilimlerine rağmen, RUNE’un ayı piyasasında genellikle kötü performans gösterdiğini belirtiyor. Analiste göre, token fiyatı düştüğünde getiriler de düşüyor. Bu yüzden de birçok insan ekosistemden çıkma eğiliminde oluyor.

Analiste göre, bu altcoin daha fazla potansiyele sahip!

Ayrıca analist, Solana’nın en patlayıcı tokenlardan biri olduğunu söylüyor. Bu yüzden, altcoin projesinin fiyatına daha fazla kazanç ekleyebileceğini belirtiyor. Analist, Solana’nın yükseliş potansiyeline işaret ediyor. Neuner’e göre Solana, kripto fiyatları yükselişe geçtiğinden beri en patlayıcı fiyat hareketlerinden biri oldu. Token’ın fiyatının 15 dolardan 55 dolara çıktığını ve kısa bir süre 60 dolarda zirve yaptığını belirtiyor.

Analist, Solana’nın mevcut ivmesini sürdürmesi halinde tokenin iyi bir alım olacağını ileri sürüyor. Buna ek olarak analist, Solana’da RUNE için belirttiği bir endişe olan keskin bir fiyat düşüşü beklemediğini söylüyor.

SOL ve RUNE fiyat performansları

CoinMarketCap’e dönecek olursak, veriler tokenin yukarı yönlü yükselişinin yavaşladığını gösteriyor. Bu yazı sırasında, RUNE son 24 saat içinde değerinin %2,47’sini kaybetti. Böylece, altcoin fiyatı 4,74 dolara geriledi. Bu arada, işlem hacmi aynı dönemde %8’lik bir artış kaydetti. Bu arada RUNE’un haftalık grafiğinde hala daha %40’ın üzerinde karın üzerinde oturduğunu belirtmek gerekiyor. Bunun yanında token, yıllık bazda %300 değer kazandı.

CoinMarketCap verilerine göre, RUNE gibi Solana da son 24 saat içinde düşüş eğilimi gösterdi. Altcoin, fiyatının %2’sini kaybetti. Ancak haftalık fiyat grafiğinde hala %22,5 artış gösteriyor. İşlem hacimleri, son 24 saatte %11’lik bir artışla yeşil bölgede kalmaya devam ediyor. Ayrıca SOL, RUNE’a benzer şekilde yıllık bazda %288 artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x