Ünlü model Gisele Bündchen boşanma sonrası iyileşme formülünü paylaştı

43 yaşındaki Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, futbol oyuncusu eşi Tom Brady’den (46) ayrıldıktan sonra “bir süre sadece nefes aldığını” ifade ederek hayranlarını şaşırtmıştı.

Boşanmanın yarattığı büyük üzüntü ve şoku atlattığını dile getiren güzel model, açık havada olmanın enerjisini artırdığını ve ruh halini hafiflettiğini açıkladı.

“Doğa benim en iyi sağlıklı yaşam tedavimdir” diyen Bündchen, “Sadece güneşi hissediyorum, okyanusa dalıyorum, kumda koşuyorum ve çimleri ayaklarımda hissediyorum.” diye ekledi.

İki çocuk annesi model, People’a yaptığı açıklamada, “Doğada olmak bile size enerji veriyor. Bu kendini iyi hissetmeni sağlıyor.” şeklinde konuştu.

Tom Brady, Gisele Bündchen…

Güneşli hava nedeniyle 2020’de taşındığı Miami, Florida’da yaşamayı sevdiğini söyleyen Bündchen, “Güneş ışığını seviyorum. Güneş nerede olursa olsun, her zaman mutlu hissediyorum. Güneş sadece kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. İnsanlar ‘Ah, burası çok sıcak’ diyor ama ben bunu seviyorum.” dedi.

Bu ayın başlarında ünlü model, Miami’nin yakınlarında yer alan Southwest Ranches’ta 9,1 milyon dolarlık bir ev satın aldı.

TMZ’ye göre 7,5 dönümlük arazi üzerinde yer alan dokuz yatak odalı muhteşem mülkte tam boy futbol sahası, tenis kortları ve spa küveti bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x